O nas

Z public relations jest tak, że na najsilniejsze efekty wielotorowej pracy trzeba trochę poczekać. Dlatego tak ważne jest, aby budować strategie komunikacyjne myśląc długoterminowo.

Trzeba przewidywać, aby w efektywny sposób dziś – budować jutro.

To trudne podejście, szczególnie w czasach kiedy każdy chce widzieć szybko pożądane efekty, ale to rozsądna inwestycja opierająca się na spokojnym i zrównoważonym rozwoju. Nowoczesne i profesjonalne strategie komunikacji umożliwiają wczesne przygotowanie się oraz dostosowanie do zmian rynkowych, wyprzedzenie konkurencji, a przede wszystkim efektywne uniknięcie konfliktów i kryzysów.

Wiemy, jak ważne jest kompleksowe i zindywidualizowane podejście do Klienta. Dlatego swój czas pracy dzielimy na pogłębioną diagnozę obecnej sytuacji,  kreatywność oraz ewaluację.

Agencja Public Relations Enees

oferuje swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania wizerunkiem oraz budowania strategii komunikacyjnych.

Natalia Jabłońska
Specjalista ds. Komunikacji


Z wykształcenia psycholog. Z public relations i consultingiem związana od 2007 roku. Specjalizuje się w zarządzaniu reputacją, budowaniu pozytywnego wizerunku firmy, kompleksowym zarządzaniu sytuacją kryzysową. Ma bogate doświadczenie w tworzeniu oraz realizacji kompleksowych strategii komunikacyjnych – również w budowaniu komunikacji wewnętrznej firmy, a także kompleksowej realizacji projektów eventowych.